Przeprowadzki Krapkowice

Relokacje - Tragarze - Usługi Transportowe - Przenoszenie Mebli - Relokacje - Transport. 

Dzięki pomocy naszych pracowników, żadna usługa przeprowadzkowa nie będzie dla Państwa uciążliwa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe Przeprowadzki, w skład, których wchodzi: Transport, przenoszenie, pakowanie, demontaż – wszystko zależy od Państwa jaką opcję wybiorą. Najważniejsze, że gwarantujemy bezpieczny Transport, z jednego punktu na drugi. Zadbamy, aby nasza usługa nie stanowiła dla Państwa problemu.

Gwarantujemy bezpieczny Transport oraz przenoszenie mienia, nie tylko na terenie Miasta, ale także na terenie Województwa oraz całego Kraju.

Przenoszenie Mebli - Tragarze - Transport 

Przez długi okres działalności nie trafiliśmy na Klienta, który lubi Przeprowadzki. Pakowanie, zabezpieczanie, formalności – sprawia dużo kłopotów. Właśnie dlatego powstała Firma Express Moves. Dzięki nam Przeprowadzka będzie przyjemna. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wyślemy do Ciebie pracownika, który wyceni zlecenie. Jeśli posiadasz cenne rzeczy – obrazy, antyczne Meble – nie martw się. Posiadamy samochody do tego typu zleceń. Zabezpieczymy i przeniesiemy, nawet największe gabaryty. Do dyspozycji mamy: koce oraz folię, które uchronią rzeczy przed zniszczeniem. Jeśli nie masz czasu, na specjalne życzenie, możemy podjąć się spakowania oraz rozpakowania kartonów. 

Jeśli masz pytania, konsultant rozwieje Twoje wątpliwości. Nasza Firma jest jedną z niewielu, gdzie kalendarz zapełniony jest 7 dni w tygodniu, dlatego nie zwlekaj. Jeśli będzie taka potrzeba przyjedziemy do Ciebie również w godzinach nocnych. 

Zorganizujemy sprawną Przeprowadzkę na terenie Miasta oraz całej Polski. Zarówno Przeprowadzkę indywidualną, jak i Firmową.

 

Zapraszamy do współpracy.