Przeprowadzki Olsztyn

Relokacje - Tragarze - Usługi Transportowe - Przenoszenie Mebli - Relokacje - Transport. 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy. Oferujemy różnorodne oferty, które pozwolą na sprostanie wymaganiom każdego Klienta, zarówno indywidualnego, jak i międzynarodowego przedsiębiorstwa. Nasza Firma wykonuje niewielkie zamówienia, jak i duże relokację Firm.

Ponadto oferujemy profesjonalne doradztwo, jak przygotować się na dzień przeprowadzki oraz opracowujemy wspólnie cały plan działania usługi. Nasza oferta przedstawiona jest pod konkretnego Klienta. Świadczymy Przeprowadzki najwyższej jakości.

Oferujemy:

- Przeprowadzki dla klientów prywatnych,

- Przeprowadzki dla Firm, Banków, Przedsiębiorstw,

- Transport oraz przenoszenie maszyn, urządzeń, pianin, sejfów,

- Przeprowadzki międzymiastowe,

- Przeprowadzki międzynarodowe,

- Utylizacja mienia,

- Demontaż oraz montaż Mebli, lamp itp.

Przenoszenie Mebli - Tragarze – Transport.

Z Firmą Express Moves przeprowadzisz się bez żadnego wysiłku. Nasza kadra jest jedną z najbardziej wyspecjalizowanych na rynku. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie przewozu oraz Przeprowadzek. Tabor samochodów jakim dysponujemy jest jednym z najbardziej wyposażonych. Dla każdego Klienta sporządzamy indywidualną ofertę. Dzięki temu zyskaliśmy renomę na lokalnym, jak i Krajowym rynku. 

Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoimi meblami, czy też sprzętem – dobrze trafiłeś. Pracownicy w naszej Firmie posiadają wiedzę teoretyczną, którą zdobyli przez szkolenia oraz praktyczną, zdobytą dzięki setką Przeprowadzek. Zabezpieczą oraz przeniosą cały Twój dobytek. Do ochrony mienia Klienta posiadamy kartony, folie, koce. 

Jeśli przeprowadzasz się za granicę – oferta będzie konkurencyjna. Zadowolony klient to dla najlepsza forma reklamy. Dzisiaj przeprowadzamy Ciebie, a za tydzień Twojego kolegę. 

 

Wystarczy się z nami skontaktować, a my wycenimy usługę.