Spedycja - Transport ciężarowy do 24 Ton, Busy, solówki. 

Spedycja Krajowa oraz międzynarodowa

Express Moves – o spedycji wiemy wszystko. Posiadamy doświadczony zespół wykwalifikowanych fachowców – Spedytorów oraz Kierowców. Nasze zróżnicowane usługi staramy się wykonywać w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i duże Firmy, czy przedsiębiorstwa. Zawsze służymy radą, odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi konsultanci są dostępni 7 dni w tygodniu – 24H na dobę. 

Nie masz pomysłu jak przetransportować rzeczy z jednego miejsca na drugie? Dobrze trafiłeś! Dla naszej Firmy to bardzo prosta sprawa. Posiadamy samochody od 1,5 do 24 Ton ładowności. Przewozimy palety, Meble, maszyny – wszystko co tylko zmieści się do naszych samochodów. Usługami zajmujemy się od wielu lat. Cieszymy się bardzo dobrą renomą wśród klientów – zarówno tych lokalnych, jak i w całej Polsce. Nasza ekipa fachowców jest tak dobrana, że wszystko przebiega sprawnie i bez komplikacji. Do Twojej dyspozycji oddajemy konsultanta telefonicznego, który jest dostępny 24H na dobę oraz doświadczonego kierowcę. Nasze usługi są zawsze przyjemne – nie ma możliwości żeby coś poszło nie tak. 

Jeśli masz pytania – zadzwoń lub wyślij maila. Nasz pracownik udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Nasza flota zaopatrzona jest we wszystkie typy samochodów. Sprawia to, że możemy jednego dnia przewieść cały towar, nawet z dużego magazynu. Nie sprawiają nam problemu wielkie gabaryty. Staramy zawsze dopasować termin, który najbardziej odpowiada klientowi. Jednak mamy dość dużą ilość ładunków – nie zawsze jest to możliwe. Dlatego nie czekaj dłużej i złóż zamówienie już dzisiaj. 

Dzisiaj dowiedziałeś się, że musisz zorganizować Transport na przewóz maszyn, Mebli lub towaru z hurtowni? Zadzwoń! Jeśli mamy wolny termin, na pewno pomożemy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Oczywiście lepiej jest gdy zamówienie złożysz z odpowiednim wyprzedzeniem, ale jeśli samochód będzie dostępny na pewno wyślemy go do Ciebie. 

Każdy nietypowy gabaryt należy zgłosić przed przyjazdem. Dobierzemy wtedy odpowiedni samochód, aby wszystko przebiegło bez komplikacji. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z naszą firmą – wyślij zamówienie. 

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zaufało nam wielu klientów. Wielu z nich nawiązało z nami współpracę na lata. Oczywiście w wypadku stałej współpracy można liczyć na rabat. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Wystawiamy FV.