Express Moves Oddziały

Express Moves Oddziały to strona na której znajdziesz najbardziej polecane firmy w Polskim Internecie. Bazując na doświadczeniu w branży transportowej, wpisujemy tu starannie wyselekcjonowane firmy, tak aby każda z nich sprostała Państwa wymaganiom jakościowym oraz cenowym. Korzystając z naszej wiedzy mają Państwo pewność, że ładunek szybko i bezpiecznie trafi do celu.

Twoja firma w tym miejscu? Napisz jeśli chcesz wiedzieć więcej: biuro@express-moves.pl

Spedycja Nowy Dwór Mazowiecki

Spedycja Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt:

Łukasz Bielski - 731-293-799

Tomasz Reszczyński - 694-956-644

Mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Spedycja Krajowa Nowy Dwór Mazowiecki

Spedycja Międzynarodowa - Zagraniczna Nowy Dwór Mazowiecki

Świadczymy usługi związane ze spedycją w Bielawie, całej Polsce oraz za granicą. Nasze usługi obejmują transport towarów każdego typu.

Spedycja Nowy Dwór Mazowiecki - Organizujemy przewozy towarów na zlecenie osób prywatnych oraz firm. Każda oferta opracowana jest pod indywidualne wymagania każdego klienta. Współpracując z nami masz pewność, że otrzymasz usługi o najwyższej jakości dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zadzwoń i sprawdź!

Spedycja Nowy Dwór Mazowiecki - Profesjonalne usługi spedycyjne dla każdego! Wyślij zapytanie i spodziewaj się oferty w ciągu godziny!

Spedycja – to działalność polegająca na organizowaniu przewozu towaru.

Do wyodrębnienia działalności spedycyjnej, w ramach działającego systemu transportowego przyczyniły się dwie przesłanki:

  • handlowa – sprowadzająca się do efektu rozdzielenia się praw własności towaru od podjęcia się wykonawstwa usługi jego dystrybucji.
  • czynnościowa – doprowadzająca do powstania funkcji przewoźnika, reprezentującego struktury podażowe rynku usług transportowych, oraz funkcji zamawiającego usługę przewozu, który reprezentuje struktury popytowe rynku usług spedycyjnych.

Spedytorem jest osoba prawna lub fizyczna, której celem działania jest organizowanie przewozu ładunków. Spedytor za odpowiednią opłatą świadczy usługi spedycyjne na rzecz osób prawnych lub fizycznych, względnie na potrzeby własne. Organizuje przewóz, wystawia dokumenty spedycyjne (listy przewozowe w zależności od użytego do transportu towaru środka transportowego, np. CMR/list przewozowy- transport samochodowy; COTIF/SMGS- transport kolejowy;morski list przewozowy;lotniczy list przewozowy) W znaczeniu potocznym mianem spedytora określa się przedsiębiorstwa spedycyjne.

Spedycją będzie zaś każda działalność gospodarcza polegająca na organizowaniu przewozu ładunków na zlecenie osoby prawnej lub fizycznej i na wykonaniu niezbędnej grupy czynności dodatkowych, wynikających ze specyfiki zlecenia. Spedycja, jak każda działalność gospodarcza, podlega wielu klasyfikacjom. Na otwartym rynku transportowym, na którym panuje konkurencja doskonała, wyjściowym podziałem spedycji staje się klasyfikacja według dostępności do jej nabycia.

Spedycja obok transportu i logistyki jest jednym z elementów branży TSL (transport-spedycja-logistyka).