Przeprowadzki Zamość

Relokacje - Tragarze - Usługi Transportowe - Przenoszenie Mebli - Relokacje - Transport. 

Jak działamy:

Pierwszym etapem każdej Przeprowadzki jest zapoznanie się z potrzebami Klienta. Najważniejsze, żeby informację podane przez Klienta zawierały najważniejsze dane, potrzebne do oszacowania kosztu Przeprowadzki.

- Lista Mebli,

- Miejscowość,

- Piętra,

- odległość od klatek schodowych oraz ich szerokość,

- informacje o rzeczach niestandardowych: pianina, sejfy, antyki.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą i akceptowaniu warunków rozpoczynamy planowanie Przeprowadzki. Dobrze zorganizowana Usługa to gwarancja udanej i bezstresowej relokacji. W wypadku większej Przeprowadzki na terenie Miasta lub innej miejscowości, otrzymują Państwo własnego koordynatora, który osobiście nadzoruje przebieg pracy naszej Firmy.

Kolejnym i zarazem ostatnim etapem jest już sama usługa.

Jesteśmy punktualni – szanujemy naszych klientów oraz ich czas. Przyjazd dostosowanym do przeprowadzek samochodem oraz ilość pracowników wybrana w trakcie planowania Usługi. Pracownicy wyposażeni są w pasy, koce, folię, kartony, taśmy.

Do Przeprowadzki używamy samochodu o ładowności do 3,5 Tony DMC – dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy wstanie podstawić również innych samochód. Jeśli 1 i 2 etap przebiega bez problemu, trzeci to tylko formalność. Zadowolony klient to potwierdzenie dla nas, iż dobrze wybraliśmy sobie branże.

Zapraszamy do współpracy.

Express Moves